Home
images/galeria/budynek/bud2.jpg

Dziennik elektroniczny

 

Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszej szkoły.
Przejdź

Nabór elektroniczny

 

Nabór elektroniczny

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

przejdź

25440300 824142527773486 6406088857135567092 oWspólne świętowanie 
W ramach realizowanego w Zespole Placówek Oświatowych w Mszanie Dolnej projektu „Rozwój kompetencji językowych kluczem do podnoszenia jakości pracy szkoły”, korzystając ze specjalnie do tego celu przeznaczonej platformy eTwinning, rozpoczęliśmy wdrażanie szeregu projektów współpracy z innymi placówkami w Polsce i w Europie. W jednym z takich projektów, w którym bierze udział 44 placówek z całej Europy jest „Let’s Celebrate”, prezentujemy nasze miasto i szkołę, dzielimy się naszymi tradycjami świątecznymi, poznajemy placówki i zwyczaje świąteczne innych krajów i wymieniamy się przygotowanymi własnoręcznie kartkami okolicznościowymi z życzeniami w języku ojczystym i j. angielskim.