Home
images/galeria/budynek/bud2.jpg

Dziennik elektroniczny

 

Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszej szkoły.
Przejdź

Nabór elektroniczny

 

Nabór elektroniczny

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

przejdź

1 września 2022 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.
Po Mszy Świętej uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się na boisko szkolne, gdzie wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Potem uczeń klasy VIII przytoczył krótką relację z dnia wybuchu II wojny światowej, a delegacja uczniów naszej szkoły udała się na cmentarz, by złożyć wiązankę i zapalić znicze przy pomniku poległych w czasie wojny. Z kolei społeczność szkolna uczciła ich pamięć minutą ciszy. Następnie Pani Dyrektor powitała zebranych i przedstawiła nowych nauczycieli.
Tego dnia najważniejsi byli pierwszoklasiści, którzy po złożeniu ślubowania na sztandar szkoły, zostali pasowani na ucznia przez Panią Dyrektor i otrzymali pamiątkowe medale. Po odśpiewaniu hymnu szkoły, uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami w klasach.

20220830 080950