Home
images/galeria/budynek/bud2.jpg

Dziennik elektroniczny

 

Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszej szkoły.
Przejdź

Nabór elektroniczny

 

Nabór elektroniczny

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

przejdź

Maj obfituje w sportowe sukcesy uczniów naszej szkoły.

Na zawodach wojewódzkich chłopcy zajęli II miejsce w Drużynowych biegach przełajowych w Nowym Targu! Drużyna wystąpiła w składzie: Dorczak Jakub, Mrózek Jan, Skawski Kacper, Stróżak Ksawier, Surma Mateusz, Szynalik Jakub, Wydra Marcin. 

Kolejnym sukcesem było zdobycie II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej. Skład drużyny: Adamik Adam, Dorczak Jakub, Karpierz Piotr, Kordeczka Michał, Mrózek Jan, Skawski Kacper, Stróżak Ksawier, Surma Mateusz, Szynalik Jakub, Wydra Marcin.

Następnie w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym chłopcy zajęli II miejsce. Skład drużyny: Adamik Adam, Dorczak Jakub, Mrózek Jan, Skawski Kacper, Stróżak Ksawier i Wydra Marcin.
Gratulacje dla naszych uczniów i opiekuna pana Bogusława Kaczmarczyka!