Home
images/galeria/budynek/bud2.jpg

Dziennik elektroniczny

 

Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszaj szkoły.
Przejdź

Nabór elektroniczny

 

Nabór elektroniczny

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

przejdź

dps2018 cz2W dniu 17 grudnia 2018 r. wolontariusze naszej szkoły pod opieką p. Jadwigi Zapały, p. Wiolety Dudzik oraz siostry Danuty Krzanik odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Młodzież złożyła świąteczne i noworoczne życzenia mieszkańcom i pracownikom DPS-u oraz wręczyła słodkie pierniczki. Nie obyło się również bez wspólnego kolędowania, któremu towarzyszyła nasza szkolna grupa instrumentalna. Było nam niezmiernie miło gościć w DPS-ie w tak pięknym czasie, a uśmiech i radość jakie pojawiły się na twarzach pensjonariuszy były największą nagrodą i zachętą młodzieży do takich działań.

Dzień Niepodległości

 A005107
 

Dzień Niepodległości

Dzień Nauczyciela

 A005078
 

Dzień Nauczyciela 2017

Piknik Rodzinny

 A004302
 

Piknik rodzinny 2017