Home
images/galeria/budynek/bud2.jpg

Dziennik elektroniczny

 

Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszaj szkoły.
Przejdź

Nabór elektroniczny

 

Nabór elektroniczny

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

przejdź

1MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA zrealizowany w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. 
30 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas II i III szkoły podstawowej zorganizowany przez panią mgr Marię Kucharczyk i panią mgr Wioletę Dudzik. W konkursie wzięło udział 8 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 6 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2. Celem konkursu było: promocja czytelnictwa, budzenie zainteresowania wartościową literaturą dziecięcą, stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności oraz porównanie ich z umiejętnościami innych, kształtowanie umiejętności pięknego czytania oraz uczenie rywalizacji w miłej atmosferze. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie jak najpiękniej przeczytać wylosowany fragment książki, wcześniej im nieznany. Komisja konkursowa w składzie przewodnicząca p. Ewelina Adamczyk oraz członkowie p. Józefa Figura i p. Agnieszka Lipińska oceniała płynność i bezbłędność czytania, dykcję oraz interpretację czytanego tekstu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe, słodkie co nieco i oczywiście pamiątkowe dyplomy.


Wyniki konkursu:
Klasa II
I miejsce: Emilia Nojman SP1; Oskar Kuczaj SP1
II miejsce: Martyna Karpicka-Ignatowska SP2; Michał Łopata SP1; Aleksander Ryś SP1
III miejsce: Aleksandra Pajdzik SP2; Zuzanna Kozak SP2
Wyróżnienia:
Zofia Jania SP1; Roksana Łabuz SP1; Maksymilian Jamróz SP2
Klasa III
I miejsce: Dominika Nowakowska SP1; Sonia Jarosz SP1
II miejsce: Sylwia Zoń SP2; Franciszek Baum SP2

 

Dzień Niepodległości

 A005107
 

Dzień Niepodległości

Dzień Nauczyciela

 A005078
 

Dzień Nauczyciela 2017

Piknik Rodzinny

 A004302
 

Piknik rodzinny 2017