ks.Jerzy SmoleńDyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Mszanie Dolnej zaprasza rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły na spotkanie z księdzem Jerzym Smoleniem. Spotkanie odbędzie się w szkole 30 listopada bieżącego roku, tj. w najbliższy czwartek,o godz. 15.30.
Ksiądz Jerzy Smoleń wygłosi krótki wykład na temat: „Nie zamykaj mnie, ale dodaj odwagi do życia”
Ksiądz Jerzy Smoleń jest psychologiem – terapeutą, osobą znaną i cenioną w swojej profesji. W sposób ciekawy i kompetentny podzieli się z Państwem swoją wiedzą w dziedzinie wychowania dzieci i młodzieży oraz radzenia sobie  z problemami wychowawczymi.  Liczymy na Państwa obecność.

Plan zebrania:

1. Informacja o wynikach egzaminu gimnazjalnego (z kwietnia 2017 r.)
  2. Omówienie działań Szkolnego Wolontariatu w roku szkolnym 2016/2017
    oraz przedstawienie planu na bieżący rok szkolny.
  1. Prelekcja księdza Jerzego Smolenia - psychologa i terapeuty „ Nie zamykaj mnie, ale dodawaj odwagi do życia”.
  2. Spotkanie Rodziców z wychowawcami klas.