DSC 2531W ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji językowych kluczem do podnoszenia jakości pracy szkoły” w naszej bibliotece powstała strefa języka angielskiego, czyli „English is OK!” W jej skład wchodzą zbiory książek w języku angielskim, gry edukacyjne, puzzle- słówka, słowniki, czasopisma, podręczniki. Wśród zbiorów anglojęzycznych są książeczki dla najmłodszych czytelników w wersji oryginalnej, ale również kolekcja znanych bajek, baśni i legend w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej oraz kolorowanki i piosenki.

Mamy nadzieję, że lektura książek będzie dla dzieci przyjemną nauką słownictwa języka angielskiego. Zapraszamy wszystkich  czytelników, którzy chcą się cieszyć literaturą w oryginalnym języku do wypożyczania!

W strefie „English is OK!” uczniowie mogą w spokoju i ciszy doskonalić naukę języka angielskiego korzystając z potrzebnych materiałów książkowych oraz programów komputerowych. Projekt jest  finansowany w całości ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej”.