W dniu 15.10.2021r. na stadionie miejskim w Mszanie Dolnej odbyły się Małopolskie Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym i festiwal sztafet.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz Surma, Jakub Dorczak, Ksawier Stróżak, Adam Adamik, Jakub Węglarz, Jakub Szynalik zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Indywidualnie: Mateusz Surma miejsce trzecie, Jakub Dorczak miejsce piąte, Ksawier Stróżak miejsce szóste, Adam Adamik miejsce siódme.

W festiwalu sztafet w sztafecie 4x100 m reprezentacja w składzie: Jakub Dorczak,Jan Mrózek, Sławomir Potaczek i Mateusz Surma zajęła pierwsze miejsce.

W sztafecie szwedzkiej reprezentacja w składzie: Marcin Wydra, Kacper Skawski, Mateusz Surma i Jan Mrózek zajęła drugie miejsce.

Tego samego dnia na stadionie AWF w Krakowie rozgrywano Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lidze lekkoatletycznej. Reprezentujący naszą szkołę Wojciech Nawieśniak zdobył tytuł wicemistrzowski w skoku w dal.