Początek roku szkolnego obfitował w sukcesy sportowe uczniów naszej szkoły. Poniżej lista ich osiągnięć.

28.09.2021r. Sztafetowe biegi przełajowe

Reprezentacja w składzie: Mateusz Surma, Marcin Wydra, Michał Kordeczka, Jakub Szynalik, Adam Adamik, Jakub Dorczak, Ksawier Stróżak zajęła pierwsze miejsce w mistrzostwach powiatu i awansowała na zawody wojewódzkie.

30.09.2021r. Liga La indywidualna

Reprezentacja w składzie: Wojciech Nawieśniak, Patryk Flig, Jakub Zmuda, Wojciech Budacz zajęła drugie miejsce w biegu sztafetowym 4x100m na mistrzostwach powiatu.

Indywidualnie
Wojciech Nawieśniak został mistrzem powiatu w skoku w dal.
Jakub Dolata został brązowym medalistą w biegu na 300m.

05.10.2021r. Mistrzostwa powiatu - Festiwal sztafet

Reprezentacja w składzie: Marcin Wydra,Jan Mrózek, Kacper Skawski, Sławomir Potaczek, Mateusz Surma zdobyła mistrzostwo powiatu w sztafecie 4x 100m oraz mistrzostwo powiatu w sztafecie szwedzkiej 400-300-200-100m, tym samym uzyskując awans do zawodów wojewódzkich.

Reprezentacja w składzie: Mateusz Surma, Jakub Dorczak, Ksawier Stróżak, Adam Adamik, Jakub Węglarz oraz Jakub Szynalik wywalczyła mistrzostwo powiatu i awans do zawodów wojewódzkich w trójboju lekkoatletycznym.

W tych samych zawodach indywidualnie: Mateusz Surma miejsce pierwsze, Jakub Dorczak miejsce drugie, Adam Adamik miejsce czwarte, Ksawier Stróżak miejsce siódme.

Cieszymy się, że tak wspaniale reprezentujecie naszą szkolną społeczność. Jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!