Home
images/galeria/budynek/bud2.jpg

Dziennik elektroniczny

 

Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszej szkoły.
Przejdź

Nabór elektroniczny

 

Nabór elektroniczny

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

przejdź

Już od kilku lat nauczyciele i uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych 

w Mszanie Dolnej włączają się w akcję: "Szlachetna paczka". W tym roku również nie przegapili okazji, aby nieść pomoc potrzebującym. Wybrano rodzinę, w której jest czworo dzieci, w tym dwoje poważnie choruje. Akcję rozpoczęto 18 listopada 2019 r. Zorganizowano zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy.
Były to: produkty spożywcze, środki czystości, artykuły szkolne, laptop, ubrania, pościel i ręczniki. Zebrano także kwotę, za którą kupiono 1,5 tony węgla.
W środę  4 grudnia rozpoczęło się wielkie pakowanie. Wolontariusze wraz z opiekunkami p. A. Stożek, p. K. Surmą i p. D. Glanowską przygotowali aż 37 paczek, które w sobotę 7 grudnia, przekazano do magazynu znajdującego się w budynku OSP w Mszanie Dolnej, skąd paczki powędrowały do wybranej rodziny. 
Wszyscy wolontariusze z "Dwójki" zgodnie twierdzą, że praca w tej akcji dała im dużo radości i  za Janem Pawłem II śmiało potwierdzili, że "Człowiek jest tyle wart, ile może pomóc innym".
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i organizatorom. Szlachetna Paczka 2019 została przekazana potrzebującej rodzinie
.
 

Dzień Niepodległości

 A005107
 

Dzień Niepodległości

Dzień Nauczyciela

 A005078
 

Dzień Nauczyciela 2017

Piknik Rodzinny

 A004302
 

Piknik rodzinny 2017